سیستم آموزش زبان انگلیسی ترمیک دوره های بزرگسالان

بر پایه American English File(ویرایش دوم) 

معرفی سیستم آموزشی :

یادگیری زبان انگلیسی به صورتی که فرد بتوانند به راحتی صحبت کند یکی از مشکلاتی بوده است که در سیستم های آموزشی ایران همیشه وجود داشت هاست. سیستم آموزشی American English Files براساس ارتقاء سطح مکالمه زبان آموز طراحی گردیده است و تکیه به یادگیری صرفا گرامر نمی باشد. 

دوره های  American English Files که توسط انتشارات آکسفورد در سال 2014 به چاپ رسیده است از سوی موسسه British Council مجری آزمون IELTS به عنوان یک شیوه آموزشی استاندارد برای کسب مهارت در مکالمه، خواندن و نوشتن و درک مطلب شناخته شده و مورد تایید می باشد از این رو افرادی که قصد دارند برای آزمون های IELTS نمره خوبی را دریافت کنند با گذراندن این سیستم آموزشی می توانند به موقعیت بهتری دست یابند. 

تقسیم بندی دوره آموزشی 

موسسه MCI با توجه به تقسیم بندی کتابها در سطوح مختلف از سطح Starter تا Advanced ش هر کتاب را به چند بخش تقسیم کرده است تا زمان بیشتری برای درک کامل مفاهیم در کلاس باشد و از سوی دیگر زمان بیشتری برای مکالمه کردن و به چالش کشیدن زبان آموزان در کلاس باشد. از سوی دیگر اساتید زمان کافی را دارند تا بتوانند از متدهای مختلفی همچون مکالمات دو یا چند نفره، یادگیری از طریق بازی ، و فعالیت های جانبی دیگر آموزش کاملتری را داشته باشند. 

 

سیستم آموزشی American English files